Tworzymy architekturę.

Projektujemy w oparciu o oczekiwania i potrzeby klienta a także możliwości danego kontekstu.

Współpracując z licznymi specjalistami branżowymi realizujemy projekty o różnym zakresie i stopniu skomplikowania.

Zależnie od potrzeb klienta oferujemy:

 • konsultacje i doradztwo
 • analizy przedprojektowe
 • koncepcje architektoniczne
 • koncepcje wielobranżowe
 • projekty budowlane wielobranżowe
 • projekty wykonawcze
 • nadzór autorski

 Nasz proces projektowania jest starannie rozwijany od ogólnej koncepcji po najdrobniejsze szczegóły. 

Rozpoczynamy, starając się zrozumieć wizję i oczekiwania klienta, a następnie filtrujemy te wytyczne przez pryzmat naszej głębokiej wiedzy, wrażliwości na estetykę oraz zrozumienia przepisów i norm branżowych. 

Naszym celem jest stworzenie projektu, który nie tylko spełnia, ale także przewyższa oczekiwania klienta, tworząc unikalne, funkcjonalne i zgodne z przepisami rozwiązania architektoniczne.

Przykładamy ogromną wagę do inicjacji procesu projektowego, rozpoczynając od starannie przeprowadzanego wywiadu. Na jego podstawie kształtujemy wstępne wytyczne do programu funkcjonalno-przestrzennego, które stanowią fundament koncepcji projektu.

 Proces ten czasem wymaga czasu, ale bywa, że intuicyjnie wiemy, jak powinna wyglądać ostateczna forma. Nasze podejście może także obejmować sugestie, które odbiegają od pierwotnych wytycznych klienta, gdy jesteśmy przekonani, że innowacyjne rozwiązania przyniosą wartość.

 W fazie wstępnej pracy kładziemy duży nacisk na bliską współpracę z klientem, aby dokładnie zrozumieć jego potrzeby i cele, co pozwala nam w pełni zaspokoić oczekiwania i dostarczyć kompleksowe rozwiązania.

 

Pracujemy z przestrzenią.

Diagnozujemy jej problemy, szukamy kierunków i optymalnych rozwiązań.

Oferujemy:

 • analizy terenu
 • koncepcje przestrzenne
 • symulacje 3d ukształtowania terenu
 • projekty wielobranżowe zagospodarowania terenu

Wierzymy, że każde miejsce jest wyjątkowe, dlatego nasza praca opiera się na starannej analizie zastanego kontekstu.

 Dokładnie badamy otaczające środowisko oraz oczekiwania użytkowników, aby stworzyć projekty, które idealnie wpisują się w daną przestrzeń.

 Indywidualne podejście jest kluczem do projektowania funkcjonalnych i estetycznych przestrzeni, które harmonijnie współgrają z  kontekstem, zachowując własny charakter.

Nasza praca opiera się na diagnozowaniu i analityce przestrzeni, gdzie skrupulatnie rozpatrujemy każdy aspekt, aby odnaleźć najbardziej innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania. Zauważamy różnorodne relacje i proponujemy nieoczywiste połączenia z zastanym środowiskiem

Jeśli poszukujecie Państwo partnera, który pomoże w sformułowaniu koncepcji, zaprojektuje, a następnie pomoże w realizacji Waszej wizji przestrzeni, to zapraszamy do kontaktu z nami.

Razem możemy stworzyć miejsca, które spełnią Wasze najwyższe oczekiwania i zachwycą funkcjonalnością oraz estetyką.

 

 

Pracujemy w środowisku BIM.

Operujemy w równym stopniu rysunkiem technicznym jak i analitycznym modelem 3D.

Zależnie od potrzeb klienta oferujemy:

 • inwentaryzacje architektoniczne
 • inwentaryzacje wielobranżowe
 • dokumentacje fotograficzne
 • inwentaryzacje do środowiska BIM
 • opracowanie dokumentacji w środowisku BIM na podstawie tradycyjnej dokumentacji 2d 

Nasza oferta obejmuje kompleksową inwentaryzację architektoniczną w środowisku BIM (Building Information Modeling). 

Wykorzystując zaawansowane narzędzia i technologie, tworzymy precyzyjne modele 3D obiektów, budynków oraz infrastruktury. Dzięki BIM możemy dostarczyć pełną informację o obiekcie, uwzględniającą geometrię, atrybuty oraz relacje między elementami. 

Nasze usługi pozwalają na lepszą kontrolę projektu, optymalizację kosztów oraz efektywną koordynację prac budowlanych. Dla klientów oznacza to nie tylko dokładność i kompleksową wiedzę o obiekcie, ale również oszczędność czasu i zasobów. 

Nasza oferta obejmuje transformację tradycyjnej dokumentacji 2D na precyzyjne modele 3D w środowisku BIM (Building Information Modeling). Wykorzystujemy zaawansowane narzędzia i doświadczenie, aby stworzyć dokładne modele obiektów budowlanych i infrastruktury. 

Dzięki temu nasi klienci zyskują pełne i wizualne zrozumienie swoich projektów, co ułatwia zarządzanie, analizę oraz planowanie prac. 

Świat BIM pozwala na efektywną współpracę między różnymi interesariuszami projektu i minimalizację ryzyka błędów w trakcie realizacji. Wybierając naszą firmę, otrzymujesz dokładne modele BIM, które przekształcają tradycyjną dokumentację w pełni interaktywne i efektywne narzędzie zarządzania projektem.

 

Tworzymy wnętrza

Zagospodarowanie przestrzeni ważne jest dla nas w każdej skali.

Zależnie od potrzeb klienta oferujemy:

 • koncepcje aranżacji pomieszczeń w formie wizualizacji 3d
 • projekty aranżacji wnętrz wraz z zestawieniami materiałów
 • pomoc w zakupach oraz nadzór autorski podczas realizacji projektu
 • możliwość współpracy z zaufanymi wykonawcami

 

Projektowanie wnętrz to sztuka tworzenia przestrzeni, która ma wpływ na nasze codzienne życie, niezależnie od rozmiaru pomieszczenia, jego funkcji lub przeznaczenia. Dbamy o każdy detal, by stworzyć harmonijną, estetyczną i funkcjonalną strefę komfortu. 

Nasza filozofia  traktuje podobnie przestrzeń w każdej skali, dlatego nie ważne czy myślimy o zagospodarowaniu placu publicznego czy o lokalizacji domu na działce czy o rozmieszeniu mebli w kuchni, relacja człowieka z otoczeniem jest istotna, gdyż dobrze zaprojektowana przestrzeń może znacząco wpłynąć na jakość naszego życia, pracy i relacji z otoczeniem

W projektach wnętrz uwzględniamy nie tylko proporcje przestrzeni, ale również dbamy o estetykę i fakturę. Zapewniamy harmonię między zmysłem wzroku a dotyku, tworząc otoczenie, które nie tylko wygląda pięknie, ale także zachęca do interakcji i komfortowego korzystania.

Ofertę kierujemy zwłaszcza do klientów indywidualnych, właścicieli domów i mieszkań. Razem stworzymy miejsce w którym poczujesz się dobrze

 
Image37
home_minimal_zoombox4_icon

Rozbudowa- Przebudowa
Adaptacja- Rewitalizacja

 Jedno z najbardziej wymagających zagadnień to projektowanie w tkance istniejącej lub dostosowanie obiektu  do szczegółowych, nowych wytycznych i oczekiwań.

 • projekty rozbudowy domów
 • projekty aranżacji wnętrz w istniejącej tkance
 • projekty zmiany sposobu użytkowania z dostosowaniem do obowiązujących przepisów, gastronomia, służba zdrowia
 • adaptacje projektów gotowych, dostosowanie do działki i oczekiwań klienta 

Cum sociis natoque penatibus et ultrices volutpat. Nullam wisi ultricies a, gravida vitae, dapibus risus ante sodales lectus.

Quisque cursus et, porttitor risus. Aliquam sem. In hendrerit nulla quam nunc, accumsan congue. Lorem ipsum primis in nibh vel risus. Sed vel lectus. Ut sagittis, ipsum dolor quam.

Integer ultrices posuere cubilia Curae, Nulla ipsum dolor lacus, suscipit adipiscing. Cum sociis natoque penatibus et ultrices volutpat. Nullam wisi ultricies a, gravida vitae.

Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna.

Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Phasellus fermentum in, dolor. Pellentesque facilisis. Nulla imperdiet sit amet magna. Vestibulum dapibus, mauris nec malesuada fames ac turpis velit, rhoncus eu, luctus et interdum adipiscing wisi.